ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΜΑΣ

Το ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΝΙΚΗΣ της Δημοτικής Παράταξης «Μαζί Αλλάζουμε»

 

Υποψήφιος Δήμαρχος Νάξου και Μικρών Κυκλάδων

ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Νάξου

  1. Αξαόπουλος Ιωάννης του Παναγιώτη
  2. Βαθρακοκοίλη Ιωάννα του Γεωργίου
  3. Βερύκοκκος Ελευθέριος του Νικολάου
  4. Βουδιά Κωνσταντίνα του Δημητρίου (Παντελιά)
  5. Κάβουρα Άννα του Βασιλείου
  6. Κάβουρας Στυλιανός του Ευσταθίου
  7. Κάρλοβιτς Νικόλαος του Γεωργίου
  8. Κατερίνης Νικόλαος του Ιακώβου
  9. Κίζη Θέκλα του Κωνσταντίνου
  10. Μαμουζέλος Ιωάννης του Γεωργίου
  11. Μαράκης Ιωάννης του Νικολάου
  12. Μαρινάκης Στυλιανός του Νικολάου
  13. Μπερτσιάς Αθανάσιος του Γεωργίου
  14. Μυλωνά Καλλιόπη του Νικολάου
  15. Ξενάκη Ειρήνη του Ανδρέα
  16. Οικονόμου Ευαγγελία του Ιωάννη
  17. Παντελιά Κυριακή του Αντωνίου (Κέλυ)
  18. Πιτταράς Αντώνιος του Ευσταθίου
  19. Πολυχρονάκος Ιωάννης του Αλεξίου (Σέργης)
  20. Φραγκίσκος Νικόλαος του Ευαγγέλου
  21. Χατζηπέτρος Ματθαίος του Ιωάννη
  22. Χωριανόπουλος Κώστας του Γεωργίου

Εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας

  1. Ελευθερίου Γεώργιος του Ιωάννη (Κοφτερός)
  2. Κορακίτης Εμμανουήλ του Δημητρίου
  3. Κωτσάκης Αθανάσιος του Διονυσίου
  4. Λατσού Μαργαρίτα – Ελένη του Δημητρίου (Ριταλένα)
  5. Μανδηλαράς Γεώργιος του Εμμανουήλ
  6. Μανιού Παρασκευή του Στεφάνου (Παρή)
  7. Μπαμπούνη Πολυξένη – Αντωνία του Νικολάου
  8. Προμπονάς Κωνσταντίνος του Μιχαήλ (Ρόκος)
  9. Χωριανόπουλος Νικηφόρος του Νικολάου (Φόρος)
  10. Ψαρράς Εμμανουήλ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Δονούσας

  1. Διαμαντάρα Μαρία του Γεωργίου
  2. Σεμέ Σουάντα του Ντερίμ

Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειάς

  1. Καπηνιάρη Ρεγγίνα του Λάμπρου
  2. Κωβαίος Μιχαήλ του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Κουφονησίου

  1. Σίμος Νικήτας του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Σχοινούσας

  1. Μαϊτού – Γιαμπουρά Μαρία του Αντωνίου
  2. Νομικού Αγγελική του Γεωργίου (Κέλλυ)

Κοινότητα Απειράνθου

  1. Αντωνίου Γεώργιος του Ιωάννη (Φυσάλης)
  2. Γρατσίας Εμμανουήλ του Πέτρου (Τζορμπάς)
  3. Ζαφείρη Ιωάννα του Ματθαίου
  4. Μπαρδάνη Γαλήνη του Ιωάννη
  5. Μπαρδάνης Ιωάννης του Ματθαίου
  6. Σαρρής Δημήτριος του Νικολάου

Κοινότητα Βίβλου

  1. Αρτσάνος Μιχαήλ του Νικολάου
  2. Λαγογιάννης Μάριος του Ιωάννη
  3. Λαγογιάννης Μιχαήλ του Γιαννούλη
  4. Σπυριδάκη Δήμητρα του Γεωργίου
  5. Νεστοριάδη – Σοφικίτη Μαρία του Ιωάννη
  6. Σοφικίτης Αντώνιος του Ιωάννη

Κοινότητα Γαλανάδου

  1. Βαθρακοκοίλης Δημήτριος του Φραγκίσκου
  2. Βαθρακοκοίλης Μιχαήλ του Εμμανουήλ (Καρποντίνης)
  3. Βαθρακοκοίλης Στυλιανός του Σταματίου (Μαυρομιχάλης)
  4. Λαμπριανάκη Μαρία του Νικολάου
  5. Καπηνιάρη Ιακωβίνα του Λάμπρου

Κοινότητα Κορώνου

  1. Κορρέ Σοφία του Γεωργίου
  2. Μαγγιώρου Μαρίνα του Σπυρίδωνα
  3. Μαστρογιαννόπουλος Κωνσταντίνος του Νικηφόρου
  4. Μελισσουργού Καλλιόπη του Εμμανουήλ
  5. Παρτσινέβελος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  6. Χουζούρης Νικόλαος του Ιακώβου (Φάβας)

Κοινότητα Μελάνων

  1. Ανεβλαβής Νικόλαος του Εμμανουήλ
  2. Ξενάκης Γεώργιος του Βασιλείου
  3. Ξενάκης Μάρκος του Γεωργίου
  4. Πιτταρά Αικατερίνη του Ιωάννη
  5. Εμμανουήλ Σοφία του Νικολάου

Κοινότητα Σαγκρίου

  1. Δράγαζης Γεώργιος του Ιωάννη
  2. Κοττάκη Ζαμπέτη του Γεωργίου
  3. Μαράκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
  4. Μουστάκης Δημήτριος του Γεωργίου
  5. Σπυριδάκη Φλώρα του Γεωργίου
  6. Σκορδιαλός Στυλιανός του Φραγκούλη
  7. Σκουλούδης Ιωάννης του Νικολάου
  8. Σοφικήτου-Πασγιάνου Εριφύλη του Νικολάου

Κοινότητα Φιλωτίου

  1. Ανεβλαβή Αντωνία-Μαρία του Κωνσταντίνου
  2. Δεμενεοπούλου Ευαγγελία του Γεωργίου
  3. Κύλης Ηλίας του Εμμανουήλ
  4. Νιάος Σταμάτιος του Στεφάνου
  5. Ψαρράς Εμμανουήλ του Ιωάννη

Κοινότητα Χαλκείου

  1. Γαβαλά – Σκάρναβη Στυλιανή του Γεωργίου
  2. Γεροντάκης Λάζαρος του Κωνσταντίνου
  3. Καπηνιάρη Δήμητρα-Αντωνία του Λάμπρου
  4. Ξενικουδάκης Στυλιανός του Εμμανουήλ
  5. Σαλτερής Νικόλαος του Εμμανουήλ

Κοινότητα Χώρας Νάξου

  1. Βιλαντώνης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου (Κάκας)
  2. Δημητροκάλλης Αντώνιος του Ανδρέα
  3. Δρύλλης Νικόλαος του Γεωργίου
  4. Κατσαγάνη Ελευθερία του Κωνσταντίνου
  5. Μάκαρης Ιωάννης του Γεωργίου
  6. Περάκη Γεωργία του Βασιλείου
  7. Ράλλη Αθηνά του Νικολάου
  8. Σκορδιαλός Βασίλειος του Αυγούστου
  9. Σπυριδάκη Μαρούσα του Γεωργίου
  10. Φραγκίσκου Ηλέκτρα-Παρασκευή του Μιχαήλ
  11. Χουζούρης Νικόλαος του Στεφάνου

Τα ανεξάρτητα ψηφοδέλτια κοινοτήτων της Νάξου που στηρίζει η Δημοτική Παράταξη «Μαζί Αλλάζουμε»

Αναγέννηση Αγίου Αρσενίου

  1. Βελώνης Νεκτάριος του Ιωάννη
  2. Κάβουρα Ιωάννα του Ευαγγέλου
  3. Κάβουρας Γεώργιος του Στυλιανού
  4. Καραμπάτσης Ευάγγελος του Σπυρίδων
  5. Κουτελιέρης Θεοφάνης του Ελευθερίου
  6. Τουλούπη Αικατερίνη του Μιχαήλ
  7. Τουμπακάρη Γαρυφαλιά του Ιωάννη

Ενωμένο Γλινάδο

  1. Βενιέρη Άννα του Ευσταθίου
  2. Βερνίκος Φραγκίσκος του Ιωάννη
  3. Δημητροκάλλης Ιάκωβος του Μιχαήλ
  4. Δημητροκάλλης Νικόλαος του Δημητρίου
  5. Καπούνη Κυριακή του Ιακώβου
  6. Μαïτού- Καπούνη Μαρία του Σταματίου
  7. Τολάκης Νικόλαος του Ευαγγέλου
  8. Τολάκης Χρήστος του Νικολάου

Ανεξάρτητη τοπική κίνηση Δαμαριώνα

  1. Ανωμερίτης Στυλιανός του Εμμανουήλ
  2. Δέτση Βασιλική του Μιχαήλ
  3. Δέτσης Εμμανουήλ του Ιωάννη
  4. Κορακίτης Ευάγγελος του Δημητρίου
  5. Παπανδρέου Σταυρούλα του Ανδρέα

Αναγέννηση Κορωνίδας 

  1. Αλιμπέρτης Αντώνιος του Νικολάου
  2. Ανδρή Μαρία συζ. Νικολάου
  3. Ανδρής Σταμάτιος του Εμμανουήλ
  4. Βιτζηλαίος Ιωάννης του Γεωργίου
  5. Κεραμιώτη Μαρία του Εμμανουήλ
  6. Μουστάκα Αικατερίνη συζ. Νικολάου
  7. Σουσούνης Κωνσταντίνος του Πέτρου
  8. Χωριανόπουλος Αντώνιος του Γεωργίου

Οι υποψήφιοι που στηρίζει η Δημοτική Παράταξη «Μαζί Αλλάζουμε» στις Κοινότητες με μονομελή συμβούλια

Εγγαρές: Αρσένης Σπυρίδων του Στυλιανού
Ποταμιά: Ναυπλιώτης Ιάκωβος του Παντελή
Κεραμωτή: Φυρογένης Μάρκος του Κωνσταντίνου
Μέση: Κουτσοκέρης Νικήτας του Μιχαήλ
Μονή: Χαμηλοθώρης Χαρίλαος του Γεωργίου